O nas

KONSULTACJE

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i wizualizacji makijażu permanentnego.

Estera Rej, mgr kosmetolog - właścicielka

Witaj, jesteś na stronie salonu Magic Visage Permanent Make up & Lashes i uwierz, że jest to pierwszy krok, abyś trafiła w najlepsze ręce. Moje ręce. Nazywam się Estera Rej i zapraszam Cię do magicznego świata makijaży permanentnych oraz trzepoczących i ujmujących rzęs.

Ten magiczny świat do którego Cię zapraszam jest nie tylko moją pasją, zamiłowaniem, ale również przyjemnością obcowania z drugim człowiekiem. Od 8 lat daje mi on radość, gdy moja praca poprawia komuś humor i samopoczucie. Obecnie prowadzę własny salon kosmetyczny, dlatego przyjemność ta jest podwójna.

W mojej pracy kieruję się chęcią pokazania jak podkreślić walory kobiet i sprawić, że będą czuły się pewniejsze siebie i piękniejsze. Specjalizuję się w makijażach permanentnych, które dobrane są do indywidualnych cech twarzy każdej z moich Klientek, stawiam na precyzję, bezpieczeństwo i higienę w makijażu oraz urządzenia i barwniki najwyższej jakości.

W branży kosmetycznej działam od 8 lat. Chcąc dbać o komfort, bezpieczeństwo moich Klientek oraz najwyższą jakość usług - zaczęłam od wykształcenia: Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział farmaceutyczny, Kierunek Kosmetologia oraz Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera UMK. Regularnie biorę udział w szkoleniach, sympozjach i targach kosmetycznych ściśle związanych z moją pracą. Śledzę rynek kosmetyczny i selektywnie dobieram nowości.

Zapewniam Cię, że w moim salonie będziesz potraktowana indywidualnie co w połączeniu z profesjonalnymi kosmetykami najwyższej jakości oraz wysokiej klasy sprzętem zapewni Ci doskonałe efekty.

Zaufało mi już wiele osób, a grupa stałych Klientów stale się zwiększa - zaufaj i Ty.

Zapraszam serdecznie.

Estera Rej